Zkušenosti s Acai Berry Thin

Zajímá Vás, jestli hubnutí s Acai Berry Thin je opravdu tak jednoduché, jak se všude píše? Přečtěte si pár názorů od lidí, kteří s acai berry thin vzali vážně - tím je myšleno, že do hubnoucího procesu nebyl nasazen jen tento produkt, ale byly dodržovány i jiné doporučené postupy při snižování nadváhy.

Zkušenosti s Acai

Zhubla jsem 5 kilo za měsíc

Stále vyhledávám nové trendy ve světě hubnutí a novinkou na trhu byl Acai Berry Thin a všude se o tom psalo, že je to zázračné apod....nejsem typ člověka, který na všechno hned skočí, ale rozhodla jsem se vyzkoušet - bylo mi jasné, že požíváním borůvkového přípravku asi nezhubnu, takže jsem také nasadila zdravější stravu, zapojila více pohybu. Efekt se dostavoval postupně a věřím, že částečně na to mělá vliv i ta borůvka. Zhubla jsem za měsíc bez mála 5 Kg, což považuju za úspěch, protože stále hubnu, už sice pomaleji, ale kila jsou pomalu dolů. Začala jsem více sportovat, celá naše rodina jí zdravěji a celkově se cítím díky snížení váhy lépe jak fyzicky, tak psychicky!
Lenka, 45 let, Třebíč

Hubnutí s Acai Berry Thin = 7 kilo dole!

Snad první přípravek na hubnutí, který funguje bez jojo efektu. Za necelý měsíc jsem díky užívání Acai Berry Thin a nepřežírání se zhubla 7 kilo! Kdybych neměla sedavou práci a měla čas na více pohybu, určitě by to bylo ještě více kileček:) budu pokračovat...
Jaromíra, 52 let, Znojmo

Acai Berry Thin mi pomohlo snížit váhu o 12 kilo

acai berryMěl jsem dlouhodobý problém s nadváhou, kterou ještě sice pořád mám, ale díky Acai Berry Thin mám o 12 kg méně a to za asi 50 dní. Na doporučení známých jsem to vyzkoušel a fakt to funguje. Sice to není žádná levná záležitost, ale pokud dokáže něco tak rychle snížit mou váhu, tak si za to klidně připlatím. Po těch 12 kilech jsem motivovaný k dalšímu hubnutí a třeba už nebude acai potřeba, pokud se začnu více hýbat.
Ondra, 38 let, Liberec

Docela to funguje, ale nic moc

Acai Berry Thin mě docela překvapila, protože jsem vůbec nevěřila, že by to mohlo fungovat - pojídání borůvek mi nepřipadá správný směr, jak snížít váhu.
Zkusila jsem to, zhubla jsem 3 poctivé kila za 14 dní, ale to je zatím vše. Po týdnu váha nejde nahoru, ale ani dolů. Acai kažodpádně budu brát dál a uvidím, jak se to bude vyvíjet. Věřím ovšem, že je to čistě přírodní přípravek, což ho řadí před ostatní produkty na hubnutí.
Markéta, 43 let, KřemžeZkušenosti s užíváním Acai Berry Thin se mohou lišit, jelikož někteří lidé si myslí, že jen samotným užíváním Acai Berry Thin bez změny životního stylu zhubnou.

Proto mějte na paměti, že zdravý životní styl zahrnující pohyb, zdravé jídlo a minimum stresu je základem pro úspěšné hubnutí.
Nespoléhejte jen na přípravky na hubnutí!