Acai Berry - zázračná borůvka?

acai berryAcai Berry je cizokrajný plod tmavého a kulatého vzhledu pocházející z lesů brazilské Amazonie. Toto ovoce se sklízí ve velikosti cca 25 mm v obvodu a svým vzhledem se podobá hroznu.

Acai Berry, to je:

  • opravdu vysoký obsah antioxidantů, které odbourávají volné radikály
  • vysoce regenerační účinky a detoxikace lidského organizmu
  • omezuje okyselování svalů a snižuje tak jejich únavu - zvyšuje výkon svalstva
  • výborný prostředek jako prevence proti civilizačním chorobám
  • značně stimuluje organismus a přispívá tak ke zrychlení trávení a hubnutí
  • obsahuje hodně "zdravé" enegrie, vitamíny, omega mastné kyseliny
  • snižuje hladinu cholesterolu, chrání cévy, srdce a zpomaluje proces stárnutí

Acai Berry na hubnutí

Plod Acai Berry je známý díky vysokému obsahu antioxidantů a tělu prospěšných látek, ale hlavně díky schopnosti zlepšit trávicí mechanizmy v těle, čímž zrychluje metabolismu a látkovou výměnu v těle a přispívá tak ke zdravému hubnutí. Výroby z Acai Berry jsou vhodné jak pro lidi, kteří chtěji zhubnout, tak např, pro sportovce s vysokou fyzickou zátěží nebo pro udržení silné imunity a pevného zdraví.

Výrobek Acai Berry Thin

Z borůvky Acai Berry se vyrábí přírodní přípravky, které jsou určené na podporuacai berry nápoj hubnutí a zdravého životního stylu. Jedním z nich je například Acai Berry Thin a z názvu je patrné, že je určen primárně k redukci nadváhy a hubnutí. Acai Berry Thin se vyrábí buď jako tabletky nebo jako šťáva, ale pozor na složení - výrobek by měl mít vysoký obsah Acai Berry, aby byl efekt přípravku maximální.

Jen s Acai Berry Thin nezhubnete...

Pokud si myslíte, že užíváním nějakého přírodního přípravku nějak výrazně zhubnete, pletete se. Hubnutí je složitý proces, který vyžaduje hlavně trpělivost, disciplínu a odříkání. Při hubnutí je potřeba změnit svůj dosavadní životní styl, hlavně jídelníček a také zapojit sport a pohyb. Pokud budete toto dodržovat a budete k tomu užívat přípravky na podporu hubnutí, jako je třeba právě Acai Berry Thin, odměnou Vám bude radost ze života, jelikož se budete díky zdravějšímu životnímu stylu cítit mnohem lépe, vstávání bude snažší a budete mít více energine přes celý den.
acai berry boruvka Pokud máte problémy s nadváhou a usazenými tuky v problematických partiích, doporučujeme Vám přístroj na kryolipolýzu, což je neinvazivní bezbolestná liposukce s dlouhým účinkem a viditelnými výsledky.
KRYOLIPOLÝZA