Cena Acai Berry Thin - kolik stojí?

Acai Berry se prodává ve formě tabletek nebo jako šťáva.

acai berry nápojTabletky, které jsou po 90 kapslích v jednom balení se užívají 2-6 kapslí denně dle potřeby, což je dávka na 15 - 45 dní. Jedno balení výjde na cca 200 Kč.

Acai Berry šťávu pořídíte za 500 Kč 1 litr nápoje. Doporučené dávkování je 2x až šx denně po 30 ml, dle potřeby i více. Ideální je pít před snídaní 60ml a totéž před večeří. Tak by měl být účinek nejlepší.

Levné balení Acai Berry Thin

Tabletky - kapsle jsou po 60- 90 kapslích v jednom balení se užívají 2-6 kapslí denně dle potřeby, což je dávka na 15 - 45 dní. Jedno balení vyjde na cca 200 Kč. To jsou ale tablety, které neobsahují žádné velké procento extraktu Acai a mají spoustu přídavných látek ne zrovna přírodních, např. stearan hořečnatý. Většina laciných ABT obsahuje také kofein, který je pro tělo velmi škodlivý – nadměrně stimuluje centrální nervový systém (všichni to známe - horká hlava – studené nohy a neustálé lítání na záchod) a může být příčinou nespavosti, napětí, zvyšuje stres do neúnosných mezí, špatně se po něm tráví, zejména po kávě vzniká překyselení organizmu. Dále se negativně podepisuje na revmatismu, dně, vysokém tlaku a kožních problémech. Zvlášť nevhodný je pro ženy a dospívající mládež, a to díky jeho celkově negativnímu vlivu na metabolismus.

Acai Berry šťávu pořídíte za 500 Kč 1 litr nápoje. Pozor měla by to být 100% přírodní. Doporučené dávkování je 2x až 3x denně po 30 ml, dle potřeby i více. Ideální je pít před snídaní 60ml a totéž před večeří. Tak by měl být účinek nejlepší. Pro hubnutí nebo formování postavy dosáhneme nejlepšího účinku v kombinaci Acai Berry Thin kapslemi.

Existuje i dražší Acai Berry Thin

Na trhu lze najít i dražší a větší balení přípravků Acai Berry Thin, cena se většinou odvíjí od velikosti balení i obsahu Acai Berry - čím vyšší obsah,A.B tím samozřejmě lépe, ale tím bude balení mít zase vyšší pořizovací cenu.Zde by měli být většinou všechny látky přírodní, není to však pravidlem ,vždy je třeba se podívat na složení výrobku, které by mělo být u výrobku uvedeno. ,Pokud složení není uvedeno ,tak vlastě nevíte co kupujete a v tomto obchodě bych si dal velký pozor co si koupím..


Nápoje nebo tabletky z Acai Berry, které obsahují pouze přírodní látky nejsou zrovna levné, ale jedná se o čistě přírodní produkt, který díký svému vysokému obsahu účinných látek nejen přispívá hubnutí, ale také celkově zlepšuje fyziologický stav člověka a přirozenou rovnováhu lidského těla.

acai berry